INFO@TECHBUDRABKA.PL

PON-PT 7:00 - 20:00, SB 7:00 - 17:00

SPRZEDAJEMY

Poznaj naszą bogatą ofertę produktów. Jeżeli rozpoczynasz budowę lub robisz remont, znajdziesz tu wszystko czego potrzeba przy budowie czy remoncie. Ceny materiałów budowlanych w Tech-Budzie sa bardzo konkurencyjne przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości.

01

DORADZAMY

Doświadczeni doradcy klienta w Tech-Budzie pomogą dobrać odpowiednie akcesoria, narzędzia i materiały budowlane. Chętnie udzielą porady, dzięki którym większość prac związanych z budową i remontem wykonasz we własnym zakresie.

02

DOSTARCZAMY

Tech-Bud oferuje także dodatkową usługę transportu, dzięki której zamówione przez Ciebie materiały budowlane lub wykończeniowe zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres.

03

LICZBY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

ponad 1600

Zrealizowanych inwestycji

30

Lat doświadczenia

3500 M2

Powierzchni magazynowej

s

Materiały ogólnobudowlane

W tym dziale znajdą Państwo wszelkie materiały budowlane jak również potrzebne do pracy narzędzia na każdym etapie budowy. Łącznie jest to kilkaset produktów czołowych producentów z kraju i zagranicy. Poznaj naszą bogatą ofertę produktów. Jeżeli budujesz lub remontujesz znajdziesz u nas wszystko czego potrzeba.

Armatura technika grzewcza

W tym dziale znajdą Państwo szeroki wybór asortymentu służącego do rozprowadzania instalacji kanalizacyjnych, wodnych oraz grzewczych. Posiadamy również artykuły sanitarne, które pozwolą Państwu urządzić dokładnie taką łazienkę jaką sobie zaplanowaliście. Oferujemy duży wybór artykułów wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Wykończenia wnętrz

W tym dziale znajdą Państwo drzwi i okna, które służą do zabezpieczenia otworów budynku oraz dużo więcej asortymentu, który pomoże ostatecznie wykończyć jego wnętrze. Spośród wielu dostępnych rozwiązań masz szansę wybrać to idealne dzięki bogatemu zbiorowi produktów dostępnych w naszej ofercie.

Artykuły elektryczne

W tym dziale znajda Państwo wszystko co jest potrzebne do przeprowadzenia instalacji elektrycznej w swoim domu oraz szeroką ofertę oświetlenia, która podkreśli przestrzeń oraz rozświetli codzienność. Każdego dnia spędzamy wiele godzin w naszych domach, lampy zapewniają nie tylko komfort, ale również wpływają na nastrój panujący w domu, dlatego naszą ofertę wybieraliśmy wyjątkowo pieczołowicie, starając się zapewnić jak najbardziej atrakcyjne ceny.

Studio farb i dekoracji

W tym dziale znajdą Państwo szeroki wybór gotowych kolorów oraz szereg pomysłów na wykończenie ścian wewnętrznych jak i zewnętrznych używając tynków i farb strukturalnych. Zebrane w tej kategorii farby i impregnaty wyróżnia wysoka jakość więc klient ma pewność, że efekt utrzyma się przez długi czas. Emalie, produkty do ochrony i pielęgnacji drewna, jak również akcesoria do malowania i tapetowania znajdziesz w naszym sklepie. Przyjdź i znajdź swoja inspiracje.

Centrum ogrodnicze

W tym dziale znajda Państwo pełen asortyment ogrodniczych artykułów, które pomogą w pracach na terenach zielonych oraz rośliny i nawozy, które upiększą twój ogród. Z myślą o innych pragnących odpocząć po ciężkim dniu przygotowaliśmy szeroki wybór leżaków, hamaków, mebli ogrodowych ale również dla odpoczywających aktywnie baseny i grille. U nas znajdziesz ofertę dla każdego.

Usługi transportowe

Z myślą o Klientach, którzy robią małe, jak i duże zakupy, przygotowaliśmy usługi transportowe. Z przyjemnością pomożemy Ci w dostarczeniu zakupów do domu. Wystarczy poinformować o miejscu dostawy, a nasi pracownicy zajmą się przewozem. Wysokość opłaty za transport jest zależna od masy zakupionego towaru i odległości. W ramach usług transportowych dysponujemy samochodami do 3,5t oraz powyżej z HDS.

Usługi montażowe

Z myślą o Klientach, przygotowaliśmy usługi montażowe. Produkty dostępne w dziale wykończenie wnętrz uzupełnia oferta usług dodatkowych. Dzięki nim szybko zaadaptujesz zakupione u nas towary do swoich potrzeb i zastosujesz w swoim domu.